Naujienos

2020. 12. 15

     Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija ir Aplinkos projektų valdymo agentūra šiuo metu vykdo socialinės reklamos kampaniją, kuria skatina gyventojus prisijungti prie centralizuotos nuotekų surinkimo sistemos. Jos tikslas – atkreipti gyventojų dėmesį į tai, jog savo būstą prijungę prie nuotekų tinklų jie mažiau terš aplinką. Taip pat paskatinti pasidomėti apie PRISIJUNGIMO GALIMYBES jų konkrečioje savivaldybėje.  Prisijungimo prie nuotekų tinklų naudos yra išvardintos tam specialiai sukurtame polapyje: https://www.prisijungsiu.lt/ .

     Tikimasi, jog tai paskatins gyventojus jungtis prie jau pastatytų ar statomų nuotekų tinklų ir taip Lietuva tinkamai vykdys Miestų nuotekų valymo  direktyvos reikalavimus. Kaip žinoma, dėl per mažo gyventojų prisijungimo tam tikrose aglomeracijose Lietuvai yra pateikusi priekaištų Europos Komisija.

     Rajono gyventojus kviečiame nebūti abejingais ir pasidomėti apie savo būstų prijungimo prie esamų nuotekų tinklų galimybes ir nelaukiant savivaldybės ar aplinkosaugininkų paraginimo turintiems tokią galimybę – jungtis prie tinklų. Dėl informacijos apie prisijungimą kreiptis tel. 8 610 63020 arba el. paštu aidas@ukvand.lt .