Naujienos

2020. 06. 01

NUO Š. M. BIRŽELIO 1 D. ATNAUJINAMAS TIESIOGINIS KLIENTŲ APATRNAVIMAS

 

      Informuojame, kad švelnėjant karantino sąlygoms, nuo birželio 1 d. UAB „Ukmergės vandenys“ atnaujina tiesioginį klientų aptarnavimą.

      Aptarnaujami asmenys privalo dėvėti apsaugines kaukes arba apsaugines veido priemones, dengiančias nosį ir burną. Taip pat, įėjus į patalpas, būtina dezinfekuoti rankas, laikytis kosėjimo, čiaudėjimo etiketo (kosėti ar čiaudėti prisidengus vienkartine servetėle arba į sulenktos alkūnės vidinę pusę), vengti liesti rankomis veidą. Prašome laikytis ne mažesnio kaip 1 metras atstumo nuo kito asmens. Pas aptarnaujantį personalą prašome užeiti po vieną.

      Siekiant kuo didesnio saugumo, prašome klientų laikytis asmens higienos reikalavimų, nevykti į įmonę turint ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių (karščiavimas, sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.).

      UAB „Ukmergės vandenys“ primena savo klientams, kad ir toliau daugybę klausimų galima išspręsti nuotoliniu būdu. Prašome  kreiptis šiais kontaktais: tel. (8 340) 63088, (8-340) 63135 arba el. paštu admin@ukvand.lt .

      Būkime supratingi ir saugokime save bei kitus.