Naujienos

2017. 06. 30

Gerbiamieji
Maloniai kviečiame dalyvauti Lietuvos vandens tiekėjų asociacijos iniciatyva organizuojamoje akcijoje „Vanduo iš čiaupo“, skatinančioje kavinių ir barų lankytojams siūlyti nemokamą stalo vandenį. 

Akcijos tikslas – skatinti šalies gyventojų pilietiškumą ir vandens vartojimą iš čiaupo, šviečiant visuomenę apie gerą vandens kokybę Lietuvoje. Taip pat – skatinti barus bei kavines siūlyti čiaupo vandenį svečiams be papildomo užmokesčio. 

Akcijos priemonė: „Facebook“ paskyra – „Vanduo iš čiaupo“, kurioje raginama dalintis gerąja patirtimi, siųsti nuotraukas su nemokamai pasiūlytu stalo vandeniu. Paskyroje taip pat netrūktų įdomios, šviečiamosios medžiagos apie vandens gėrimo naudą, įvairios statistikos.
Sukurta ir „Instagram“ paskyra „vanduoisciaupo“, kur būtų talpinamos meniškos, estetiškos nuotraukos su nuorodomis į konkrečias kavines.
Nuotraukoms žymėti naudojama grotažymė #vanduoisciaupo

   Apdovanojimai:

  •    Akcijos metu bus renkamas „vandens ambasadorius“: tai atneš ilgalaikę naudą skleidžiant žinią. Ypač, jei asmuo – besidomintis sveika gyvensena.
  • Bus steigiamas prizą už nuotrauką, surinkusią daugiausiai „Like“ paspaudimų ir / arba tam asmeniui, kuris padarys daugiausiai nuotraukų skirtingose kavinėse.
  • Akcijos laikotarpiu, bus skelbiami konkursai, kuomet dalyviai už estetiškas nuotraukas bus apdovanojami gertuvėmis.

APIE AKCIJĄ TRUMPAI:

Užsukus į kavinę ar barą Jums buvo nemokamai pasiūlytas vanduo? Kviečiame dalyvauti akcijoje „Vanduo iš čiaupo“! Įamžinkite stalo vandens stiklinę ir pasidalinkite meniška nuotrauka „Facebook“ ar „Instagram“ paskyroje su grotažyme #vanduoisciaupo

Bus skelbiami konkursai, kuomet už estetiškiausią nuotrauką, padovanodami gertuvę, o akcijos pabaigoje apdovanosime daugiausiai „Like“ surinkusios fotografijos savininką bei asmenį, aplankiusį didžiausią maitinimo įstaigų kiekį.

Drauge galime įrodyti, kad Lietuvos vanduo – švarus, sveikas, skanus ir, svarbiausia – nemokamas. Sekite naujienas „Facebook“ paskyroje „Vanduo iš čiaupo“. 

Facebook nuoroda:

https://www.facebook.com/Vanduo-i%C5%A1-%C4%8Diaupo-144017916163792/

 Instangram nuoroda:

https://www.instagram.com/vanduoisciaupo/