Naujienos

2017. 12. 04

      Artinasi žiemos sezonas. UAB „Ukmergės vandenys“ primena, kad vadovaujantis LR Vyriausybės 2007 m. sausio 31 d. nutarimo Nr. 126 „Dėl viešosios vandens tiekimo sutarties standartinių sąlygų patvirtinimo“ (nauja redakcija 2015-09-10, nutarimo Nr. 990) 65.1 ir 65.9 punktais, vandens vartotojai užtikrina ir atsako už geriamojo vandens naudojimo įrenginių, tarp jų ir geriamojo vandens apskaitos mazgo, priežiūros reikalavimų vykdymą. 

Tinkamai neapsisaugojus nuo šalčio, vandens vartotojai gali sulaukti daug nepatogumų ir rūpesčių. Dėl vamzdynuose užšalusio vandens gali sugesti geriamojo vandens apskaitos prietaisas ar vandens įvadas, todėl prašome patikrinti ir pasirūpinti tinkamu geriamojo vandens apskaitos mazgų apšiltinimu, sutvarkyti patalpų langus bei duris, kad esant neigiamai oro temperatūrai neužšaltų vandens įvadai ir geriamojo vandens apskaitos prietaisai. Avarijos dažnai įvyksta ir negyvenamuose namuose ar be priežiūros paliktuose būstuose, todėl išvykstant ilgesniam laikui apie tai informuokite UAB „Ukmergės vandenys“. Mūsų darbuotojai pasirūpins, kad vandens tiekimas į tokį būstą būtų patikimai nutrauktas.

Primename, kad užšalus geriamojo vandens apskaitos mazgams, UAB „Ukmergės vandenys“ už normalų vandens tiekimą neatsako. Sugadintą vandens apskaitos prietaisą bei vandentiekio įvadą savo lėšomis atstato vandens vartotojai.