Naujienos

2014. 07. 10

   

   Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija trečius metus iš eilės įgyvendina iniciatyvą „Vanduo iš čiaupo – Tau geriausias“ ir kviečia prisijungti viešbučius, kavines, barus ir restoranus. Tai – socialinė iniciatyva, skatinanti gyventojus ir poilsiautojus vartoti vandenį iš čiaupo, kuris yra kokybiškas ir tinkamas vartoti, o kavines ir restoranus – tokį vandenį tiekti savo lankytojams nemokamai. Šios iniciatyvos koordinatoriai yra UAB „Ministerium“ ir VšĮ „Socialiniai partneriai“.

Prie iniciatyvos prisijungusios kavinės ir restoranai būtų pažymėti specialiu ženklu – lipduku ant durų. Praeiviai išvydę šį ženklą ant durų žinos, kad lankydamasis šioje kavinėje ar restorane galės nemokamai atsigerti vandens iš čiaupo.

Taip pat bus išleistos ir platinamos specialios informacinio pobūdžio skrajutės su bendrąja informacija ir logotipu (nurodymas ieškoti kavinių, restoranų, barų ir viešbučių, pažymėtų lipduku).

Informacija apie projektą bei visų prie iniciatyvos prisijungusių kavinių bei restoranų pavadinimai, adresai bei internetinių svetainių adresai būtų publikuojami specialioje Aplinkos ministerijos interneto tinklalapio rubrikoje.

Aplinkos ministerijos informacija